• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відкриття оновленої Новомиколаївської бібліотеки

Відкриття оновленої Новомиколаївської бібліотеки

2017-12-24

24 листопада відкрила свої двері оновлена, сучасна, комп’ютеризована, центр громадського спілкування Новомиколаївська бібліотека-філія. Затишна, тепла та світла залазібрала багато гостей. Розділити радість новомиколаївців до бібліотеки завітали депутат Верховної ради України Олександр Жолобецький, голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук.

Захід розпочався виконанням гімну, після чого почесне право перерізати стрічку доручили очільнику району Олександру Демчуку, який розділив цю місію з юними відвідувачами відремонтованого закладу.
«Дякую за можливість долучитись до цього свята, за теплі слова на мою адресу та у витоків відродження бібліотечної системи в районі стояла Вікторія Москаленко, яка не дала закрити ці заклади, чим дала їм друге життя. Тому на сьогоднішній день ми маємо найкращу бібліотечну систему в Україні. Це вже шоста з 2014 року відновлена бібліотека. І на цьому ми не зупиняємось. Ми постійно оновлюємо книжкові фонди.» - зазначив Олександр Демчук.
І вже за доброю традицією голова райдержадміністрації подарував Новомиколаївський бібліотеці три нові книжки – Кузьма Скрябін «Проза», український фантастичний графічний роман в жанрі альтернативної історії «ВОЛЯ:The WILL», Лариса Ніцой «Дві бабусі в незвичайній школі або скарб у візку».
Олександр Миколайович привітав новомиколаївців із відкриттям оновленої бібліотеки, подякував Тетяні Остафійчук, директору бібліотечної системи району, за натхненну працю задля відродження та процвітання бібліотечних закладів, Тетяні Стройко, завідувачу Новомиколаївської бібліотеки, за ініціативність в роботі, за теплу привітну зустріч, за чудову бібліотеку.
Ансамбль «Калинонька» подарував гостям бібліотеки пісню «За столом збирається родина».
Вітали односельців депутат районної ради Ніна Стогній, сільський голова Дмитро Писарєв, голова ветеранської організації Надія Воробйова з заступником Григорієм Смоляковим та шанована людина села Олександр Михайлов. Добрі слова в адресу бібліотеки звучали з вуст завідувача сектором культури Сергія Гололобова.

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.